طراحی سایت و هشت نکته مهم که در مورد آن باید بدانید

طراحی سایت حرفه ای

در حالی که احتمالاً بسیاری از زمینه ها وجود دارند که پیروی از روندها مهم نیست ، طراحی وب یکی از آنها نیست. یک وب سایت خوب طراحی شده باید مدرن و به روز به نظر برسد. فناوری به سرعت تغییر می کند و آنچه محبوب در طراحی سایت است درست به همراه آن تغییر می کند.

ادامه کار با فناوری جدید و ماندن در روند رو به رشد برای حرفه یک طراح سایت بسیار مهم است. طراحانی که کارهای خود را بروز می کنند بدون شک درآمد بیشتری را نسبت به افرادی که نمی توانند سایت های به روزی را طراحی کنند کسب می کنند.

شرکت های موفق می خواهند طراحانی را با کارهایی که تازه و مدرن به نظر می رسد استخدام کنند. تبدیل شدن به یک طراح برتر وبسایت ، نیاز به مطالعه طرح های وب و رعایت همه روندها دارد.

۱) طراحی سایت موبایل

تمرکز بیشتر روی موبایل مدتی است که روند آن روبه بهبود بوده است ، اما در سال ۲۰۱۹ حتی بیشتر ادامه یافت. گوگل تا حدودی مقصر این امر است. در سال ۲۰۱۸ این موتور جستجو اعلام کرد که داشتن طراحی سایت تلفن همراه سریع باعث بهبود سئو می شود. این برای مشتری اهمیت دارد ، بنابراین باید برای طراحان نیز اهمیت داشته باشد.

گذشته از بهینه سازی موتور جستجو ، بازدید کنندگان وب سایت بیشتر و بیشتر در دستگاه های تلفن همراه هستند. در حال حاضر روند فراتر از داشتن یک طراحی پاسخگو یا حتی یک بار که سریع بارگیری می شود فراتر می رود. این صفحه باید به راحتی قابل خواندن باشد و از نظر تلفن همراه استثنایی به نظر برسد.

۲) فضای سفید در سایت

فضای سفید مدت هاست که در طراحی وب عالی مورد توجه قرار گرفته است. با این حال ، در حالی که این مورد توجه به حاشیه ها و شکستن چشم برای بهبود خوانایی بود ، فضای سفید تمایل بیشتری به سمت جلب چشم بازدید کنید به مناطق خاص از صفحات سایت و که سرمایه گذاری توسط مشتری برای آن صورت گرفته است.

۳) مینیمالیسم در طراحی سایت

در حالی که این می تواند شامل گرایش به فضای سفید باشد ، آنها همیشه مرتبط نیستند. گرایش به مینیمالیسم شامل فضای سفید ، همچنین شامل تمرکز بر روی ایجاد صفحاتی است که سریع بارگذاری می شوند. در بالای هر دو چیز ،گرایش مینیمالیسم بر تایپوگرافی واضح و زیبا متمرکز شده است ،و بسیاری از تضادها در طراحی. مینیمالیسم هنوز هم باید زیبا و خوش فکر باشد.

۴) زمینه های ویدیویی تمام صفحه زیبا ، پویا در طراحی سایت

پیش زمینه های ویدئویی بسیار دور از گرایش به مینیمالیسم هستند. این موارد برای سال ۲۰۱۹ بسیار متناسب است و جمله ای جسورانه را برای جلب توجه بیننده بیان می کنند. وب سایتهای دارای حرکتی مطمئناً امسال ایستادگی می کنند.

این پیش زمینه ها باید چندین هدف ارائه دهند. آنها می توانند بخشی از توسعه نام تجاری شرکت باشند ، اطلاعات بیشتری را در مورد محصولات به کاربر ارائه دهند یا علاقه خود را به چیزی درباره شرکت یا وب سایت نشان دهند.

ویدیو در سال ۲۰۱۹ در بسیاری از زمینه های طراحی وب رواج دارد و یک پس زمینه ویدیویی یکی از راه های سودآوری در این زمینه است.

۵) چت ربات

معرفی هوش مصنوعی امسال بزرگ است و یکی از گرایش های اصلی برای این موضوع چت بات است. ربات چت به مصرف کنندگان این امکان را می دهد تا بدون احساس مشکل برای مکالمه با یک انسان واقعی ، از طریق وب سایت یک شرکت کمک بگیرند. داشتن امکان دستیابی به پاسخگویی برای مشتری در هنگام مرور یک وب سایت ، بدون اینکه آنها را وادار به تماس تلفنی نماید ، فرصتی عالی برای یک وب سایت برای موثرتر واقع شدن است که نرخ بازخورد بالاتری را ایجاد می کنند. طراحانی که این روند را را رعایت میکنند تقاضای بالایی دارند.

۶) بارگیری سریع صفحات سایت

سرعت ، سرعت ، سرعت ما این مورد را در بالا برای موبایل مورد بحث قرار دادیم ، اما این مسئله خیلی مهم است. سرعت در حال تبدیل شدن به یک روند بسیار مهم تر در سال ۲۰۱۹ است. اگر می خواهید محتوای ویدیویی زیادی را به یک وب سایت اضافه کنید ، سرعت تنها خیلی مهم است.

کار ساده ای که برای به حداقل رساندن اندازه تصویر و تغییر مسیر انجام می شود ، مراحل مهمی است. بنابراین به دنبال برنامه های اضافه شده در صفحه و به حداقل رساندن میزان اسکریپت استفاده شده بر روی آنها هستیم. به عنوان مثال ، طراحی دکمه های اشتراکی به طوری که نیاز به اسکریپت کمتری دارند.

اگر این ترکیب را با گرایش به مینیمالیسم ترکیب کنید ، ممکن است این روند ساده تری باشد ، اما حتی صفحات با فضای سفید زیادی به کارهایی نیاز دارند تا آنها را تا حد امکان تمیز کنید.

۷) تصویر سازی در طراحی سایت

این یک روند جالب در سال ۲۰۱۹ است که می تواند یک وب سایت را واقعاً بی نظیر کند. نشان داده شده است که تصویرسازی بسیار توجه بیشتری نسبت به عکاسی دارد. برخی از مطالعات نشان داده اند که در واقع هفت برابر موثر است.

تصاویر به سادگی می توانند یک پس زمینه باشند یا یک طلسم شخصیتی برای بازخورد بیشتر سایت. این تصاویر می توانند با استفاده از وب سایت ، کاربر را تحت تاثیر قرار دهند. آنها همچنین می توانند نوارهای کمی برای صفحات پیشرفته باشند. یا آنها می توانند به سادگی یک زمینه ایستا باشند که به جلب چشم کمک می کند.

تصاویر می توانند بصری و دلپذیر باشند. آنها یک لمس منحصر به فرد به یک وب سایت اضافه می کنند که آن را به یاد ماندنی تر می کند ، و این باعث می شود فرصتی مناسب برای برندسازی یک تجارت باشد.

۸) برنامه های یک صفحه سایت

این روند طراحی از بارگیری سریع و کار یکپارچه با موبایل سود می برد. ایده این است که تا حد امکان در یک صفحه انجام شود بدون اینکه کاربر مجبور شود روی یک صفحه جدید کلیک کند و منتظر بارگذاری آن باشد. این بدان معناست که شما باید در یک صفحه تصاویر بسیار بهینه و سایر عناصر را داشته باشید. این به این معنی بود که روش بارگذاری سریع سریعتر این بود که کمتر در یک صفحه قرار دهید و چیزهای دیگری را گسترش دهید. این روند نیاز به بهینه سازی ماهر دارد به گونه ای که همه چیز می تواند در یک صفحه در یک برنامه باشد.

یکی از راهکارهای برجسته برای استفاده از این روند این است که مشتری بتواند محصولی را انتخاب کرده و قادر به خرید آن باشد و کل فرایند پرداخت در یک صفحه باشد. برای این کار برنامه هایی با چارچوب وجود دارد. سایت های تجارت الکترونیکی به دلیل کلیک روی چندین صفحه مشهور هستند ،که مصرف کنندگان اغلب آنها را آزار دهنده می دانند. پرداخت همان صفحه روند طراحی سال ۲۰۱۹ است که در حال شروع به گسترش پیدا کردن است.

 دیدگاهتان را بنویسید

Open chat
سلام
با ما در واتساپ تماس بگیرین